Przedszkole Anielskie Szaflary

Przedszkole.anielskiegmail.com. Dnia 11 listopada b. r. Dzień Odzyskania Niepodległości, przedszkole będzie nieczynne. Przedszkole im. Aniołów Stróżów w Szaflarach jest placówką katolicką, prowadzoną przez Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza. Swoją działalność rozpoczęło 2 stycznia 2002 roku. Dnia 16 grudnia 2004 roku przedszkole powierzono opiece Aniołów Stróżów. Obecnie są dwie grupy dzieci Maluchy i Starszaki. Odwiedziny św. Mikołaja 2016.

OVERVIEW

The website przedszkoleanielskie.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have inspected nine pages within the domain przedszkoleanielskie.pl and found two websites referring to przedszkoleanielskie.pl. We have discovered one social communication accounts belong to przedszkoleanielskie.pl.

PRZEDSZKOLEANIELSKIE.PL TRAFFIC

The website przedszkoleanielskie.pl has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for przedszkoleanielskie.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleanielskie.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleanielskie.pl

Strona główna - Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza

Celem Zgromadzenia jest dążenie do doskonałości drogą rad ewangelicznych przez całkowite oddanie się Chrystusowi. Wszystkie nasze wspólnoty żyją w jedności, szukają woli Bożej i z miłością ją wypełniają. Środkowa Afryka czeka na dar bratniej miłości. i przez cały miesiąc - dołącz do modlitwy w intencji ofiar handlu ludźmi.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEANIELSKIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleanielskie.pl Mobile Screenshot of przedszkoleanielskie.pl Tablet Screenshot of przedszkoleanielskie.pl

PRZEDSZKOLEANIELSKIE.PL SERVER

I discovered that the main page on przedszkoleanielskie.pl took two thousand two hundred and thirty-five milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so I consider przedszkoleanielskie.pl not secure.
185.25.149.117

We identified that this website is weilding the Apache/2 server.

Przedszkole Anielskie Szaflary

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website przedszkoleanielskie.pl states the following, "Dzień Odzyskania Niepodległości, przedszkole będzie nieczynne." We analyzed that the website said " Aniołów Stróżów w Szaflarach jest placówką katolicką, prowadzoną przez Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza." It also stated " Swoją działalność rozpoczęło 2 stycznia 2002 roku. Dnia 16 grudnia 2004 roku przedszkole powierzono opiece Aniołów Stróżów. Obecnie są dwie grupy dzieci Maluchy i Starszaki."

SEEK OTHER DOMAINS

МБОУ СОШ 31 г.Кирова

Стипендии и иные виды поддержки. Расписание занятий и внеурочной деятельности. МО учителей предметов гуманитарно-эстетического цикла. МО учителей предметов естественно-научного цикла.

Hodowla charcików włoskich - Chartbeat - Warszawa

Taffy and Poppy at shows. Taffy and Poppy at shows. Last days was sucessful for italian sighthounds from our kennel. Pups are 2 weeks old. Their weights are from 640 to .

Amici delle Nazioni - Home

Terzo ritiro di Preghiera delle case di San Charbel con Padre Jarek. Incontro di preghiera con Padre Jarek. Tutto si è svolto in una atmosfera familiare e di grande partec.

Balatoni Gasztrotérkép Gasztro-iránytű a Balatonhoz!

Az Északi-part keleti része Tihanytól Balatonfüreden át a Csopak és Paloznak gasztro-célpontjaiig, egy kis kitekintéssel Veszprémre. Az Északi-part nyugati része Hévíztől Keszthelyen át Badacsonyig és a Káli-medencéig, kitekintve Tapolcáig, Sümegig és Somlóig. Járd be a Déli-partot nyugatról keletre, Zalától a parton végig Lajoskomáromig. Olyan helyeket is mutatunk, amikről talán nem is hallottál! Van egy jó tipped? .